Witaj szkoło!

Witaj szkoło!

Centrum Edukacji, Zabrze

Czas na wielki powrót do szkoły. Niektórzy rozpoczynają naukę w klasie pierwszej, a inni w klasach końcowych. Z tej okazji życzę Wam wytrwałości, dobrych stopni i żebyście nie zapomnieli o życiu prywatnym, bo jednak to też jest ważne poza szkołą. Powodzenia!

L E K C J A      M U Z E A L N A:  Wybuch II wojny światowej – prowokacja gliwicka.

L E K C J A M U Z E A L N A: Wybuch II wojny światowej – prowokacja gliwicka.

Centrum Edukacji, Zabrze

15.06.2018r. klasa ILb wraz z wychowawcą p. Karolina Dobrzyńską oraz p.Wiesławą Przybyłą uczestniczyła w szczególnej lekcji historii. Zwiedzili gliwicką radiostację, a następnie wysłuchali wykładu: “Wybuch II wojny światowej – prowokacja gliwicka”. Te szczególne zajęcia bardzo zaciekawiły uczniów, gdyż historia naszego regionu nie zawsze bowiem znajduje miejsce w podręcznikach szkolnych.

BRĄZ DLA TOMKA  I SREBRO DLA DRUŻYNY CE PODCZAS FINAŁU IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W BIEGU NA ORIENTACJĘ

BRĄZ DLA TOMKA I SREBRO DLA DRUŻYNY CE PODCZAS FINAŁU IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W BIEGU NA ORIENTACJĘ

Centrum Edukacji, Zabrze

RELACJA: FB Centrum Edukacji w Zabrzu

24.05 2018r. W Jastrzębiu Zdroju odbył się Wojewódzki Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Biegu na Orientację. Wśród 10 najlepszych szkół województwa śląskiego znalazła się reprezentacja Centrum Edukacji w Zabrzu w składzie: Łukasz Kudzia, Patryk Skonieczny, Jakub Wylężek i Tomek Kasprzak.

Ojej! Jutro matura!

Ojej! Jutro matura!

Centrum Edukacji, Zabrze

Wszystkim tegorocznym maturzystom życzymy powodzenia na egzaminie pisemnym i ustnym. Łatwych pytań i weny twórczej. Dzisiaj już i tak niewiele wkujecie. Zatem kilku godzin pełnych relaksu. Połamania piór.

Zakończenie roku szkolnego dla uczniów ostatnich klas liceum i technikum Centrum Edukacji w Zabrzu

Zakończenie roku szkolnego dla uczniów ostatnich klas liceum i technikum Centrum Edukacji w Zabrzu

Centrum Edukacji, Zabrze

27.04.2018r. to ostatni dzień pobytu w murach szkoły uczniów najstarszych klas liceum i technikum Centrum Edukacji w Zabrzu. Z tej też okazji odbyła się wyjątkowa uroczystość, podczas której tegoroczni absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia nauki, nagrody i dyplomy za wybitne osiągnięcia, a najlepsi z najlepszych statuetki. GRATULACJE i powodzenia na maturze.
Oto nasza fotogaleria.