szkoła z góry.jpg

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 158 w Krakowie

Kraków
Dołączył: 17 października 2022

Szkoła działa od 1994 r. Szczyci się bogatą infrastrukturą sportową i warunkami przyjaznymi dla osób niepełnosprawnych. Posiada dwie windy, sprawnie wyposażone sale terapeutyczno – rehabilitacyjne, biofeedback oraz liczną, wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogów i psychologów. Można tu znaleźć doskonałe warunki do uprawiania sportu. Mamy: basen, dwie sale gimnastyczne, orlik, boiska do piłki siatkowej, koszykowej i plażowej, korty tenisowe, bieżnię, placyk treningowy dla rowerzystów, dwa place zabaw dla dzieci. Świetlica oferuje różnorodne zajęcia kreatywne prowadzone w trzech salach i w ogrodzie posiadającym plac zabaw.
W ramach programu \\\”Dostępna szkoła\\\” prowadzimy liczne, ciekawe i różnorodne koła zainteresowań. Prężnie działa samorząd szkolny, wolontariat oraz koło PTTK.
W naszej szkole panuje przyjazna atmosfera.

Tel: 12 260 13 30

Www: https://sp158.edu.pl

E-mail: sekretariat@sp158.edu.pl

zdjęcie szkoły.JPG

Szkoła Podstawowa nr 2 im.Fryderyka Chopina w Małkini Górnej

Małkinia Górna
Dołączył: 11 listopada 2016

Nasza szkoła jest otwarta na różne wyzwania. Działamy z sukcesem na dwóch platformach ogólnopolskich, dziennikarskich. Jesteśmy wśród najlepszych szkół na Junior Media i YoungFace.TV. Redagujemy gazetkę „Dwójeczka”. Prowadzony jest program pilotażowy: programowanie w szkole. Dobrze działa Wolontariat, który organizuje różne formy pomocy. Odnosimy sukcesy sportowe. W nasze szkole każdy znajdzie swoje miejsce do rozwijania zainteresowań.

Tel: 29 644 8100

PIC04690.JPG

Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego

Poznań
Dołączył: 19 września 2017

Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego powstała 35 lat temu na os. Wichrowe Wzgórze w Poznaniu. Uczą się w niej młodzi ludzie, którzy chcą opowiedzieć o swoich pasjach, działaniach, wydarzeniach, w których biorą udział całej Polsce. Dlatego właśnie dołączyliśmy do youngface.tv

Tel: (61) 823-04-31

E-mail: sp11poznan@gmail.com