GIMNAZJALIŚCI Z KOLĘDĄ W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

GIMNAZJALIŚCI Z KOLĘDĄ W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

Centrum Edukacji, Zabrze

22,12,2016r. uczniowie klasy 2ga i 3gb pod opieką swoich wychowawczyń, pani Sylwii Stachowiak i Bogusławy Korzus, dotarli z kolęda do Domu Pomocy Społecznej nr 2 w Zabrzu. Gimnazjaliści Centrum Edukacji wystąpili tam z Koncertem Świątecznym, który wprowadził do ośrodka wyjątkowo miły i uroczysty nastrój. Podczas wspólnie śpiewanych kolęd na organach grali Michał Modzelewski i Jakub Harnas zaś na klarnecie Sebastian Bollin. To naprawdę wyjątkowe spotkania, stąd nie dziwi nikogo, że w tym roku z opłatkiem pojawili się również ubiegłoroczni absolwenci naszej szkoły.

ETAP OKRĘGOWY VI OLIMPIADY MEDIALNEJ W KATOWICACH

ETAP OKRĘGOWY VI OLIMPIADY MEDIALNEJ W KATOWICACH

Centrum Edukacji, Zabrze

11.01.2017r. na Uniwersytecie SWPS w Katowicach odbył się okręgowy etap VI Olimpiady Medialnej. Konkurs ten jest organizowany przez Fundację Nowe Media oraz uczelnie z całego kraju, w tym przede wszystkim Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wśród uczestników zakwalifikowanych do udziału w drugim etapie znaleźli się uczniowie naszego technikum i liceum: Julia Nanko, Dagmara Lange, Justyna Ciszowska, Patryk Kramerski, Szymon Kosowski, Mariusz Bednarski, Piotr Guziński, Patryk Skonieczny i Wojciech Płochocki.

Fit wigilia

Fit wigilia

Centrum Edukacji, Zabrze

Klasa o profilu fitness z Centrum Edukacji w Zabrzu wpadła na nieco inny pomysł spędzenia klasowej wigilii. Zamiast zorganizować spotkanie opłatkowe w szkole, pojechali do Freestyle parku – nowoczesnego centrum sportowego w centrum Chorzowa. Jak się okazało, we fit klasie nawet wigilia musi być na sportowo :).