Witamy w YoungFace.TV!

Na co dzień pracujemy w największych polskich mediach informacyjnych. Analizując rynek mediów elektronicznych doszliśmy do wniosku, że brakuje na nim wyraźnego głosu młodzieży. W efekcie tego stworzyliśmy pierwsze ogólnopolskie medium szkolne – platformę internetową www.youngface.tv. To wynik naszych doświadczeń zawodowych, licznych rozmów z młodzieżą szkolną, nauczycielami i dyrektorami placówek edukacyjnych.

Dołączając do YoungFace.TV otrzymujecie od nas własną, nowoczesną stronę, na której będziecie gromadzić prace Waszych uczniów. Gwarantujemy, że nie da się wymyślić lepszej wizytówki dla Państwa szkoły. Dzięki naszemu projektowi uczniowie zyskali pierwsze ogólnopolskie medium, tworzone przez nich samych.
Stworzona przez nas platforma internetowa daje im szansę opowiedzenia całej Polsce o tym co jest dla nich ważne. Wszystko dzięki głównej stronie portalu, która gromadzi najlepsze treści tworzone przez uczniów.

Być może w Państwa szkole jest już jakaś gazetka, może nawet mała telewizja. Chcielibyśmy jednak zaprosić do wejścia poziom wyżej. Dołączając do innych, działających z nami szkolnych redakcji, być może uda się stworzyć największą redakcję, jaka kiedykolwiek w Polsce istniała. To pierwszy silny głos szkół na ogólnopolskiej arenie.

Udział w naszym projekcie jest zupełnie darmowy. Jedyny wkład, który ponosi szkoła, to kreatywna praca Państwa uczniów pod opieką wyznaczonego przez dyrekcję opiekuna.

Zapraszamy do współpracy, bądźcie z nami!
Rejestracja szkoły w YoungFace.TV

Zobacz prace 115 szkół, które już dołączyły do YoungFace.TV