Roztańczony  PGE Narodowy-impreza dla każdego.

Roztańczony PGE Narodowy-impreza dla każdego.

Szkoła Podstawowa nr 2 im.Fryderyka Chopina w Małkini Górnej, Małkinia Górna

W sobotę, 22 września 2018 r. na PGE Narodowym w Warszawie odbyła się impreza, w czasie której dominowała muzyka disco. Podczas wydarzenia “Roztańczony Narodowy” na płycie stadionu bawiło się ponad 40 tysięcy osób. Imprezę poprowadzili m.in. Izabella Krzan, Norbi i Tomasz Kammel.

Największa impreza disco polo w Polsce! Uwaga fanów muzyki tanecznej była zwrócona w kierunku PGE Narodowego, który stał się najbardziej roztańczonym miejscem w Polsce.

Był to narodowym festiwal gwiazd! Tysiące fanów w sercu Warszawy i miliony przed telewizorami. Rozrywkę na najwyższym poziomie zapewniły największe gwiazdy muzyki tanecznej z Polski oraz z zagranicy.

Tłum roztańczonych osób bawił się przy najgorętszych hitach roku. Wspaniałe miejsce, jakim jest PGE Narodowy, zapewnił odbiór muzyki na najwyższym poziomie.

Ant Man i Osa- film, który warto obejrzeć.

Ant Man i Osa- film, który warto obejrzeć.

Szkoła Podstawowa nr 2 im.Fryderyka Chopina w Małkini Górnej, Małkinia Górna

Uniwersum filmów fantastycznych ciągle się rozwija. To nie tylko galaktyczne wojny i czarodzieje z różdżkami, ale i superbohaterowie Marvel’a czy DC. Podczas wakacji miałem okazję być na najnowszej produkcji wytwórni Marvel Studios, opowiadający dalszą historię człowieka-mrówki. Dziś chciałbym zrecenzować ten film i przedstawić swoją opinię na jego temat.

Moja wielka przygoda.

Moja wielka przygoda.

Szkoła Podstawowa nr 2 im.Fryderyka Chopina w Małkini Górnej, Małkinia Górna

Był to jeden z najfajniejszych dni. Spędziłem go na stadionie Legii Warszawa. 9 września został rozegrany mecz między reprezentacją TVN a Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W barwach TVN zagrali znani aktorzy,prezenterzy i inni znani z telewizji : Jarosław Bieniuk, Mateusz Gessler, Tomasz Karolak,Piotr Kraśko, Antoni Królikowski, bracia Tomasz i Marek Szczepanikowie z grupy Pektus. Trenerem był Radosław Majdan. WOŚP reprezentowali między innymi: Krzysztof Zalewski, Sebastian Milik, Dawid Błaszczykowski. Trenerem był Włodzimierz Lubański.

Moje  wspomnienie wakacji to Festiwal kolorów- Małkinia Górna 2018

Moje wspomnienie wakacji to Festiwal kolorów- Małkinia Górna 2018

Szkoła Podstawowa nr 2 im.Fryderyka Chopina w Małkini Górnej, Małkinia Górna

Odbył się on 10 sierpnia w Małkini Górnej. Atmosfera była wspaniała, zebrani doskonale się bawili do muzyki grającej na żywo. Wszyscy byli kolorowi od różnobarwnych proszków. Bawili się zarówno dorośli, dzieci i młodzież, a co najważniejsze panowała wzajemna życzliwość.. Co godzinę obrzucali się kolorami w tym samym czasie, a na niebie wtedy można było ujrzeć wszystkie kolory tęczy.
To było niesamowite wydarzenie, które było tak wspaniałe, że brakuje słów, żeby to opisać. Serdecznie polecam Tym, którzy nie dotarli, aby za rok wzięli udział w takim niepowtarzalnym wydarzeniu, ponieważ jest to wspaniałe przeżycie, które pamięta się długo.. Mam nadzieję, że odbędzie się też w następnym roku.