w.jpg

Bars and Melody to prawdziwy fenomen. Piętnastoletni Charlie i trzynastoletni Leondre poznali się na Facebooku. Połączyła ich wspólna pasja – muzyka. Szybko zdecydowali się na udział w brytyjskim Mam Talent. Słusznie! Zachwycili jurorów i publiczność do tego stopnia, że wprost z przesłuchań otrzymali awans do półfinału. Wkrótce po programie, w którym zdobyli trzecie miejsce, a następnie ruszyli w trasę koncertową po całej Europie.

Popularność ich nie zmieniła – nadal są tymi samymi chłopakami, którzy po raz pierwszy stanęli na wielkiej scenie. Charlie i Leondre stanowią żywy dowód, że marzenia się spełniają. Są szczerzy i autentyczni, odważni i wrażliwi. Dzięki nim setki tysięcy młodych ludzi odzyskuje wiarę w siebie i uśmiecha się każdego dnia. Kochają swoich fanów, a w jednym z utworów wspomnieli… polskie BaMbinos.

Znani także jako BaM,  w skład zespołu wchodzi raper Leondre Devires ( Bars) i piosenkarz Charlie Lenehan (Melody).

W kwietniu 2015 r. wyszedł debiutancki album Bars and Melody – 143, z którym Leondre i Charlie ruszyli w trasę koncertową. 143 Tour objęła miasta w Wielkiej Brytanii, Holandii, Szwajcarii i Polsce, co świadczy o dużej popularności BAM w naszym kraju.