20140917_110833_Pano.jpg

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W WIELUNIU

WIELUŃ
Dołączył: 11 września 2014

Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu :)!! najlepsza szkoła pod słońcem kilka pionów kształcenia, budowlany, ekonomiczny, logistyczny, gastronomiczny, geodezyjny…..:) dla każdego coś dobrego:). nauczyciele przyjaźni uczniom,,,, uczniowie najlepsi pod słońcem:),,, a nad wszystkim czuwa przychylna do każdego pomysłu Dyrekcja:))) Zapraszamy do nas… u nas nie będziesz się nudził:)

Tel: 43 843 35 56

Www: http://zs1.ehost.pl/a/

7706771f92.jpeg

XI LIceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica w Radomiu.

Radom
Dołączył: 24 listopada 2014

Hej! Witają Was uczniowie 11LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica w Radomiu. Są wśród nas tacy , którzy od dawna interesują się dziennikarstwem i chcieliby w przyszłości wykonywać ten zawód. Nie brakuje też takich, którzy traktują pisanie artykułów jako chwilowe hobby i dlatego wybrali klasę o takim ukierunkowaniu. Ale miało być na temat szkoły! Za co kochamy Naszego Staszica ? Za atmosferę, która tu panuje. Za możliwości, jakie daje uczniom. Naszą dumą i wizytówką są klasy mundurowe. Uczą się w nich Ci, którzy przygotowują się do pracy w służbach mundurowych. Mamy klasy teatralne i zdrowotne. Działa szereg kółek zainteresowań , w których chętnie uczestniczy społeczność szkolna. W szkole wszyscy się znają, jesteśmy jak jedna wielka rodzina służąca sobie wsparciem i pomocą w każdej sytuacji.
Jesteśmy zadowoleni, że z roku na rok nasza oferta edukacyjna cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony absolwentów gimnazjów.

Tel: 48 364 23 37

E-mail: 11lo@interia.eu