11024896_442230085939267_97063920_o.jpg

Uczniowie Gimnazjum Publicznego im. Arkadego Fiedlera w Dębnie mieli okazję uczestniczyć w dyskotece zorganizowanej przez nauczycieli naszej szkoły. Początkowo miała być ona jedynie dla klas drugich. Z powodu niewielkiej frekwencji, została ona połączona z Gimnazjówką.

Uczniowie Gimnazjum Publicznego im. Arkadego Fiedlera w Dębnie mieli okazję uczestniczyć w dyskotece zorganizowanej przez nauczycieli naszej szkoły. Początkowo miała być ona jedynie dla klas drugich. Z powodu niewielkiej frekwencji, została ona połączona z Gimnazjówką.

Dyskoteka rozpoczęła się o godzinie 17:00. Przy wejściu każdy uczeń musiał pokazać otrzymany wcześniej bilet wstępu. Początkowo, jak zwykle zresztą, byliśmy nieco skrępowani
i nieśmiali. Kilkadziesiąt minut później atmosfera się rozluźniła, a pierwsi śmiałkowie ruszyli na parkiet. Za ich przykładem poszła większość zebranych gimnazjalistów. Bawiliśmy się naprawdę świetnie. Choć niektórzy narzekali na muzykę, przy kilku hitach radiowych śpiewaliśmy wszyscy. Pomiędzy tańcami, zarówno uczniowie, jak i nauczyciele uczestniczyli w przygotowanych przez panią Jolantę Błażków konkursach. W jednym z nich udział wzięli gospodarze oraz wychowawcy poszczególnych klas. Sprawdzali oni swoją wiedzę dotyczącą naszej szkoły, numerów sal, układali krótkie, zabawne wierszyki. Gimnazjaliści na dyskotekę mogli zakupić własne przekąski, co ucieszyło tych, którzy za zabawami nie przepadają. Mogli spędzić czas przy słodkościach oraz rozmowie z przyjaciółmi. Pod koniec imprezy okazało się, że jest to ostatnia dyskoteka w nieodnowionym jeszcze klubie.  Z tej okazji właściciel Giso postanowił uwiecznić naszą zabawę, robiąc pamiątkowe zdjęcia oraz filmiki.

Chciałabym przytoczyć również kilka  wypowiedzi uczestników dyskoteki:

-Zuzia, klasa IIa: „Podobało mi się na dyskotece i świetnie się bawiłam z moimi przyjaciółmi. Po imprezie wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że powinny być one organizowane częściej.

-Jagoda, klasa IIa: „W tym roku dyskoteka była naprawdę bardzo fajna. Cieszę się, że mogli w niej uczestniczyć uczniowie wszystkich klas. Dzięki temu mogliśmy poznać wiele osób z naszej szkoły,
z którymi wcześniej nie utrzymywaliśmy kontaktu.

-Michaela, klasa IIa: „Dyskoteka była bardzo fajna. Mogliśmy odpocząć od szkoły, zrelaksować się. Cieszę się, że nauczyciele są wyrozumiali i kolejnego dnia nie biorą do odpowiedzi uczestników dyskoteki oraz nie robią niezapowiedzianych kartkówek.”

Dyskoteka, podobnie jak poprzednie, była naprawdę świetna. Mam nadzieję, że będą one organizowane jeszcze częściej, a nauczyciele przedłużą nam nieco czas trwania imprezy. Dla osób, które wahają się, czy na dyskoteki chodzić, przypominam, że jej uczestnicy zwolnieni są kolejnego dnia z odpowiedzi oraz niezapowiedzianych kartkówek. Może zdjęcia zadowolonych kolegów zachęcą was do wzięcia udziału w kolejnej dyskotece.