20230311_105617.jpg

W wolnym czasie warto poświęcić się jakiejś nowej, kreatywnej czynności, lepszej niż “siedzenie na telefonie” cały dzień. W tym artykule chciałabym wam przedstawić kilka fajnych zajęć, które możecie wypróbować.

Puzzle 

Ciekawe i pochłaniające dużo czasu zajęcie. Są różne zestawy puzzli, które można składać, np. tysiąc, pięćset lub nawet pięć tysięcy elementów.

Różne zagadki, krzyżówki

Czynność, która rozwija nasz mózg oraz jest ciekawa. W intrenecie jest wiele trudnych zagadek albo krzyżówek czy sudoku.

Szydełkowanie, robienie na drutach

Nieoczywiste, ale bardzo kreatywne hobby. Z szydełkowania, robienia na drutach albo nawet szycia można zrobić dla kogoś prezent, np. mały plecak czy czapkę.

Robienie zestawów diy

Zestawy diy to różne np. figury 3d do kolorowania, mini domki do składania albo różne tego typu przedmioty. Mało znane, ale przyjemne i zajmujące dużo czasu hobby. W różne akcesoria tego typu można się zaopatrzyć np. w Empiku.

Robienie biżuterii

Koraliki do robienia biżuterii kupimy naprawdę w wielu sklepach. Z nich również można zrobić dla kogoś prezent w formie naszyjników, bransoletek albo pierścionków. Robienie biżuterii z koralików jest naprawdę fajne i przede wszystkim bardzo proste.

Pisanie w notesie 

Pojęcie pisania w notesie jest  szerokie. Można pisać właściwie o wszystkim np. swoje wymyślone historie, różne cele, jakieś przemyślenia i wiele innych rzeczy. W internecie znajdziemy wiele pomysłów na ten temat.

Origami

Może się wydawać, że origami to trudna czynność, ale to nie do końca prawda. Są proste przykłady origami, zależne od poziomu zaawansowania. Kiedy już się zrobi jakieś origami, to często wychodzi coś naprawdę fajnego.