hemlins.jpg
fot.pixabay.com/hemlins

Czy mieliście kiedyś zabawkę z którą wiąże się wiele wspomnień? Ja tak i była to żółta koparka. Bardzo się cieszę, że sobie o niej przypomniałem. Chciałbym Wam coś o niej opowiedzieć.

Moja koparka była prezentem od mojego taty z Holandii. Nie dość, że zawsze chciałem taką mieć, to jeszcze ta przyjechała do mnie z daleka, dlatego była taka wyjątkowa. Zabawka była bardzo duża i  żółta, dzięki czemu przypominała taką prawdziwą.

Często zabierałem ją do piaskownicy. Potrafiłem siedzieć tam całe dnie przesypując piasek z jednej strony na drugą, robiąc wykopy i usypywać z nich góry.

Kiedy nie mogłem wyjść z domu z powodu brzydkiej pogody lub choroby, moja mama wysypywała mi na środku kuchni bułkę tartą i też bawiłem się nią świetnie całe popołudnia. Teraz myślę tylko, że mama pewnie nie bawiła się tak dobrze jak ja, kiedy musiała później to wszystko sprzątać.

Zawsze bardzo dbałem o moją zabawkę i pewnie dlatego teraz tak dobrze ją pamiętam. Mam nadzieję, że każdy z Was ma taką wyjątkową zabawkę, którą teraz może wspominać z sentymentem.

Bartek Szczepanik

źródło zdjęcia: https://pixabay.com/pl/koparka-zabawka-piasek-kopa%C4%87-piasek-479891/ [dostęp z dnia: 12.12.18r.]