1z.jpg

“Szkoła już nas woła, szkoła nas zaprasza …” – słowami piosenki wykonanej przez uczennicę kl. 6a Wiktorię Taracińską powitaliśmy nowy rok szkolny. Choć były to najdłuższe wakacje w historii, to można odnieść wrażenie, że i tak skończyły się zbyt szybko. Pani Dyrektor – Magdalena Umińska przedstawiła klasy I, IV i VII, których uczniowie rozpoczynają naukę w naszej szkole, a także życzyła wszystkim sukcesów i wytrwałości. Nauczycielom zaś satysfakcji z wykonywanej pracy, cierpliwości i udanej współpracy z rodzicami. Swoją obecnością zaszczycił nas Burmistrz Dębna – Grzegorz Kulbicki, a także członkowie rady miasta. Pierwszaki otrzymały od władz miasta ozoboty, dzięki którym najmłodsi uczniowie poznają tajniki programowania. Podczas uroczystości mogliśmy wysłuchać wierszy, recytowanych przez uczniów klas III, V i VI. Jedne nawiązywały do rocznicy wybuchu II wojny światowej, inne natomiast odnosiły się do szkolnej codzienności.
W miłej atmosferze wychowawcy udali się wraz z uczniami do klas, aby przedstawić plan lekcji. Zabieramy się do pracy!!!

Serdecznie dziękujemy Ani Kmicie i Igorowi Słowińskiemu za poprowadzenie dzisiejszej uroczystości. Hani i Wiktorii Taracińskim, Agacie Moskalik, Dorocie Bobik, Nelly Rozalik, Natalii Rakowskiej, Lenie Gałan, Julii Kaliściak i Jakubowi Podberskiemu za bezbłędne wykonanie przygotowanych utworów.

Małgorzata Zalech, Katarzyna Kaliściak

‼️‼️Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć, które znajdują się na naszej nowej szkolnej stronie internetowej.
Link do galerii zdjęć poniżej ☺️⬇️

sp2debno.edupage.org/news/#news-46