ch.jpg

W dniu 9 grudnia 2022r. w naszej szkole odbyło się nocowanie. Koordynatorką tego spotkania była pani Ewa Winczura – Fekete, a uczestniczyły w nim dziewczyny z klas od 1. do 6., które chodzą na treningi cheerleaderek.

O godzinie 18:45 spotkaliśmy się w stołówce szkolnej, gdzie każdy przy stoliku wybierał pizzę jaką chciałby zjeść oraz z kim będziemy dzielić ten posiłek. Z energią poszliśmy na hol. Głównym celem wieczornego spotkania było ćwiczenie układu tanecznego, który będzie później wykorzystany w tanecznym przedstawieniu świątecznym UKS Wilga.

A więc trening-próba generalna przed głównym wydarzeniem planowanym na 22grudnia. Każda klasa miała swój własny układ, który przygotowany był do indywidualnej piosenki.  Były to utwory świąteczne, wesołe i  rytmiczne. Ja tańczyłam do utworu: ,,Jingle Bells”. Opiekunem każdej klasy były dziewczyny absolwentki naszej szkoły, które pomagały Pani Ewie. Trenowaliśmy bardzo długo (ok. 3h)  i w końcu każdy był zmęczony i głodny. Nagrodą dla nas była smaczna pizza.

A później filmowy wieczór w sali lustrzanej. Dla uczestników przyjemna  nagroda. Najpierw przygotowania i układanie materacy, naszych śpiworów. Mamy już wypracowaną metodę na transport materacy . Ustawiamy się w wężu jedna za drugą materace wędrują nad naszymi głowami na miejsce. Bardzo lubię te wieczory, z uwagi na wybrane filmy przez Panią Ewę i to, że oglądamy je same z koleżankami poza domem. Film też był w tematyce świątecznej.

Poranek . Szybko umyłam się i sprzątałyśmy salę. Na Nas już czekali albo tata lub mama. Spędziłyśmy miły wieczór pełen atrakcji i wydaje mi się, że trochę też podniosłyśmy umiejętności taneczne. Mam nadzieję, że Pani Ewa była też z Nas zadowolona.