16467211_743848109103529_1905843386_n.jpg

   Większość z nas ma zapewne swój pokój, swój mały kącik, własny mały azyl, który jest dla nas tzw. ,,Królestwem”.

W takim pokoju czujemy się bezpiecznie, gdyż tylko my w nim zarządzamy, sami określamy jego wystrój, w którym możemy czuć się dobrze. W moim ,,Królestwie” ściany są niebieskie, a ściany brązowo-niebieskie. Mój pokój jest w kształcie kwadratu i znajduje się w nim jedno okno, przez które lubię zawsze rano zaglądać i podziwiać niebo, przy oknie stoi biurko, przy którym odpoczywam, gram i piszę artykuły, komputer i krzesło, na przeciwko stoi meblościanka, w której jest drugie biurko, przy nim natomiast uczę się i odrabiam lekcje. Dwie szafy na ubrania, jedna większa, dwu drzwiowa oraz druga mniejsza – jedno drzwiowa i wiszą dwie, małe szafeczki na książki. Zaraz na przeciwko okna umieszczona jest dwuosobowa, czerwona sofa, którą rozkładam w łóżko.Podłoga jest wyłożona brązowo – siwymi panelami, a nad łóżkiem na ścianie jest namalowane drzewo. Obok meblościanki, przy drzwiach stoi półka, nad którą wisi lustro.

Czasem są dni, kiedy mam w pokoju nie ład, nie zawsze wszystko jest na ,,swoim” miejscu, ale wtedy staram się znaleźć czas, aby posprzątać, gdyż źle się czuję jak w moim azylu panuje nieporządek. Przede wszystkim dbam o to aby meble były czyste od kurzu.

Mój pokój bardzo mi si podoba, czuję się w nim dobrze, tak, jak każdy powinien czuć się w swoim pokoju. Uważam, że powinniśmy dbać o wystrój w swoim pokoju, żebyśmy czuli się w nim jak najlepiej.