P1190296.JPG

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. Z tej okazji od lat uczniowie składają życzenia swoim pedagogom. Uczniowie “jedenastki” również chętnie i aktywnie okazują swój szacunek.

W tym roku szkolnym, w piątek, 12 października, w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia. Humorystyczną częścią artystyczną kierowała pani Justyna Ilasz.

Uczniowie zaprezentowali przedstawienie złożone z czterech scen, z których każda była pełna śmiesznych  dialogów uczniów z nauczycielami. Po części oficjalnej i gromkich brawach dla występujących, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego drobnym upominkiem podziękowali za pomoc wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, jednocześnie składając najserdeczniejsze życzenia pomyślności i wielu sukcesów.

Przy okazji wspomnianego święta odbył się również konkurs na “Portret lub karykaturę wybranego nauczyciela”. Galerię nagrodzonych i wyróżnionych prac można podziwiać na parterze naszej szkoły. Wspomnę tylko, że niektóre z nich naprawdę warto zobaczyć. Polecam!