ijoklji.png

Moim ulubionym zajęciem w dzieciństwie zdecydowanie było słuchanie muzyki. Bardzo dużo śpiewałam, tańczyłam i słuchałam muzyki. Jednakże, to nie były jedyne czynności wykonywane przeze mnie.

Od najmłodszych lat najlepszym i najbardziej trafionym prezentem dla mnie były płyty, odtwarzacze muzyki czy też gitara, na której gram do tej pory. Moim ulubionym zespołem w dzieciństwie była grupa Ich Troje. Posiadam ich wszystkie płyty! Gdy byłam starsza, moją idolką stała się Hannah Montana (Miley Cyrus), później Justin Bieber. Teraz słucham wszystkiego, co wpadnie mi w ucho.

Drugą czynnością, która została mi do dziś, jest rysowanie. Rysowałam wszędzie i dosłownie po wszystkim, ale teraz mam za mało czasu na rozwijanie tej pasji. W wolnych chwilach staram się wyciągnąć ołówek i coś naszkicować, by nie wyjść z wprawy. Każdy z mojej bliskiej rodziny śmieje się, że gdy byłam mała, zawsze coś dźwigałam, żaden ciężar nie był mi straszny. 8 miesięcy temu zaczęłam trenować na siłowni, więc to, że w dzieciństwie byłam silna i lubiłam ,,dźwigać” , wpłynęło na moje teraźniejsze życie.

Odkąd skończyłam 6 lat, jestem zafascynowana książkami. Z powodu braku czasu i innych zainteresowań czytam ich coraz mniej, ale staram się najczęściej w wakacje to nadrabiać. Nadal trzymam swoją pierwszą przeczytaną samodzielnie książkę i lubię czasami do niej wracać. Ciekawostką jest to, że tą samą książkę jako pierwszą przeczytało dwóch członków mojej rodziny przede mną, więc ta lektura trochę już przeszła.

Od 6 roku mojego życia jeżdżę na rolkach. Kiedyś moim marzeniem było powiązać z nimi moją przyszłość, ale teraz traktuję to jako zwykłe hobby, któremu poświęcam dużo mojego czasu, gdy jest ciepło. Na święta dostałam moje pierwsze profesjonalne rolki. Ostatnio- niestety- już niekontynuowanym zajęciem z dzieciństwa jest jazda konna. Jeździłam na koniu prawie 3 lata, niestety musiałam wybrać pomiędzy innymi zainteresowaniami i zrezygnowałam, czego bardzo żałuję. Mam nadzieję, że uda mi się kiedyś jeszcze pojeździć.

Według mnie, to co robimy, gdy jesteśmy dziećmi, wpływa na nas w dorosłym lub młodzieńczym życiu. Od nas zależy, czy to będą pozytywne nawyki, zainteresowania lub zachowania czy też negatywne.