hjfyj.jpg

Kolejny ”Weekend z Frankensteinem” zapewnił niesamowite wrażenia. Impreza odbywa się co roku, i każdego roku Ząbkowice odwiedzają znani artyści oraz zespoły!

W ostatni weekend sierpnia Ząbkowice odwiedzili m.in. “Afromental”, ‘Strachy na Lachy”,Miuosh i Maleo Reggae Rockers”. Lecz artyści, bądź zespoły nie byli jedyną atrakcją. Do północy można było wejść na “Krzywą Wieżę”, z której widoczna jest piękna panorama miasta. Ponadto wszyscy spragnieni mocnych i niezapomnianych wrażeń mieli możliwość odwiedzenia “Strasznego domu”, w którym Dr Frankenstein miał swoje przerażające laboratorium, oraz “Sali Grabarzy”. Także dzień wcześniej, w czwartek na plantach zamkowych można było obejrzeć kino grozy.

Nie tylko młodzież i dorośli bawili się świetnie. Także pociechy mogły miło spędzić czas. W wcześniejszych godzina prowadzono warsztaty plastyczne, malowano twarze, prowadzono także gry terenowe oraz zręcznościowe.

Ząbkowice jak zwykle odwiedziło mnóstwo osób. Mam nadzieję, że za rok także Państwo przyjadą i przekonają się sympatycznie i bezpiecznie można spędzić czas wraz z rodziną i ze znajomymi.