DSC_1315_1_622x350.JPG

Kolejna wyjazdowa porażka piłkarzy RKS Radomiak Radom

10 września 2016 o godzinie 16.00 odbył się kolejny mecz ósmej kolejki drugiej ligi tym razem Radomiak Radom wyjechał do Częstochowy, aby tam podjąć walkę z  tamtejszym klubem Raków Częstochowa. Piłkarze radomskiego klubu wyjechali z nadzieją, że przywiozą do Radomia 3 punkty. Jednak okazało się że to nie będzie takie proste. Już od pierwszych sekund spotkania miejscowy klub grał bardzo dobrze co udowodnili to w 2 minucie spotkania. Gola dla Rakowa strzelił Adam Czerkas.Z kolei w 30 minucie wynik na 2:0 podwyższył zawodnik ze Słowacji Lukas Duriska. trzecią i ostatnią bramkę w tym spotkaniu strzelił 27- letni Tomasz Margol. W 90 minucie tego spotkania zabrzmiał ostatni gwizdek sędziego. Całe spotkanie zakończyło się pewną wygraną Rakowa, która  zdobyła 3 punkty i pozostała na drugim miejscu w tabeli.