Mecz w Sieradzu odbył się 28 marca 2015 roku o godzinie 15:00. Spotkanie  zawodnicy z Opoczna rozpoczęli bardzo zmotywowani i skoncentrowani. Efektem było prowadzenie 0:1 w 27 minucie meczu.Strzelcem bramki był Adrian Wdowiak, który wykorzystał idealne podanie od Przemysława Piotrowskiego i posłał piłkę do bramki.Stracona bramka w 71 minucie była konsekwencją błędów bocznych obrońców. Wynik ustalił w 79 minucie meczu Maciek Dymek po asyście Bartosza Kaczmarka. Ostatnie minuty meczu były bardzo nerwowe, najpierw Damian Kapuściński bardzo dobrze wybronił strzał z rzutu wolnego, a następnie wybronił sytuację sam na sam z napastnikiem Warty.

Za tydzień Ceramikę  czeka kolejne spotkanie z reprezentantami Tomaszowa Mazowieckiego.