DSC_0169.JPG

Choinka szkolna

W sobotę 11 lutego 2017 roku w godzinach od 9.00 do 12.00 w naszej szkole odbyła się szkolna choinka na zakończenie I semestru nauki. Jest to jedna z najbardziej oczekiwanych imprez przez dzieci.

Korytarz szkolny przystrojony w kolorową dekorację, na czas zabawy zamienił się w balową salę pełną bajkowych postaci. Animatorzy Teatru Forma z Białegostoku rozpoczęli zabawę choinkową. Gorące rytmy porwały dzieci, rodziców i nauczycieli do wspólnego tańca. Wszyscy uczestnicy zabawy udali się na muzyczną wycieczkę po różnych krajach Europy. Wykonywaliśmy znane tańce i pląsy różnych narodów np.: Grecką Zorbę, Francuskiego Kankana, Czeską Polkę, Makarenę, taniec Gangnam Style i wiele innych. Były także różne układy taneczne. W pewnym momencie przyszedł miś Tygrysek z bajki pt. ,,Kubuś Puchatek”. Dla wszystkich, jak również dla mnie, była to super atrakcja. Jedna z pań malowała nasze twarze farbami. Można było sobie wybrać dowolny wzór do namalowania. Ja wybrałam kotka. Był bardzo ładny. Zabawie towarzyszyły liczne konkursy. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców.

Dyskoteka była bardzo fajna, chyba najfajniejsza na jakiej kiedykolwiek byłam. Najbardziej podobało mi się jak tańczyliśmy różne tańce oraz jak przyszedł miś Tygrysek. Mam nadzieję, że będzie więcej takich fajnych dyskotek jak ta. Szkoda, że choinka szkolna jest tylko raz w roku !