20171013_104611.jpg

Pamiętamy i dziękujemy!

Niedawno w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej popularnie zwanego Dniem Nauczyciela. Uroczystość ta miała charakter kulturalny. Impreza została zorganizowana z inicjatywy Małego Samorządu Szkolnego.
Na akademię przybyli: Pani Dyrektor Małgorzata Suligowska i Pani Wicedyrektor Elżbieta Kozera, pedagodzy naszej szkoły, rodzice uczniów oraz pracownicy placówki. W przedstawieniu brały udział klasy: 3b, 2d i 1c pod opieką p. Edyty Sadowskiej, p. Pauliny Góźdź, oraz P. Mieczysławy Pastuszki.
Uczniowie piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli i pracowników obsługi. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud , poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków.
Po Akademii głos zabrała p. Dyrektor Małgorzata Suligowska, która mówiła o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Na koniec Mały Samorząd Szkolny wręczył nauczycielom symboliczne upominki.

tekst:P.Góźdź