20 września w naszej szkole odbyło się głosowanie do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie z klas 4-8 oddali głosy na swoich kolegów i koleżanki, którzy rozwieszali plakaty ze swoimi pomysłami,które chcieli zrealizować. Następnego dnia odbyło się spotkanie, podczas którego samorząd wybrał swoich przedstawicieli:
przewodnicząca – Jagoda Białobłocka 8a
zastępca przewodniczącej – Zuzanna Kaczmarek 8a
skarbnik – Aleksander Dembny 5b
sekretarz – Stanisław Sienkiewicz 7c
rzecznik praw ucznia – Agata Janowska 8s
Sekcja fotograficzna – Kamila Chmaj, Alisa Beliayra, Sara Franke, Emilia Przedzińska
sekcja fotograficzna zajmuje się robieniem zdjęć do gazetki szkolnej.
Sekcja techniczna – Emilia Przedzińska, Antoni Kitajgrodzki, Zuzanna Kaczmarek, Jagoda Białobłocka, Kamila Chmaj, Alisa Beliayra
sekcja techniczna upewnia się, że podczas wydarzeń cały sprzęt działa sprawnie
Sekcja imprezowa – Wiktoria Machis, Nadia Adamowska, Cecylia Stefaniszyn, Agata Janowska, Antoni Kitajgrodzki, Jagoda Białobłocka, Zuzanna Kaczmarek, Kamila Chmaj, Aleksander Dembny, Natalia Talarska
ta sekcja zajmuje się przygotowywaniem imprez szkolnych.
Sekcja charytatywna – Stanisław Sienkiewicz, Sara Franke, Ola stefaniak, Nadia Nowaczek, Lena Murakowska, Weronika Woźniak, Jagoda Białobłocka, Kamila Chmaj
sekcja charytatywna zajmuje się organizowaniem zbiórek charytatywnych.
Sekcja sportowa – Olek Adamowski, Antoni Gattner, Alisa Beliayra, Lena Murakowska, Weronika Woźniak, Agata Janowska, Klara Gierasimczyk
sekcja sportowa organizuje różne wydarzenia sportowe.
Sekcja medialna – Antoni Kitajgrodzki, Zuzanna Kaczmarek, Jagoda Białobłocka, Kamila Chmaj
sekcja medialna zarządza samorządowymi kontami społecznościowymi.
Całkowity skład Samorządu Uczniowskiego:
Agata Janowska 8s
Aleksander Dembny
Aleksandra Pietrzak 4a
Aleksandra Walczak 5c
Alisa Beliayra 7b
Antoni Gattner 7a
Antoni Kitajgrodzki 8s
Cecylia Stefaniszyn 6a
Emilia Nowacka 5a
Emilia Przedzińska 8d
Gabrysia Klimkiewicz 8d
Jagoda Białobłocka 8a
Kamila Chmaj 8a
Klara Gierasimczyk 4b
Lena Murakowska 5c
Nadia Adamowska 7a
Nadia Nowaczek 5c
Natalia Koczorowska 4a
Natalia Talarska 8a
Ola Stefaniak 5a
Olek Adamowski 4b
Sara Franke 4c
Stanisław Sienkiewicz 7c
Weronika Woźniak 5b
Wiktoria Machis 7a
Zuzanna Kaczmarek 8a
źródła: pixabay.com/pl/illustrations/balotowa%c4%87-skrzynka-g%c5%82osowa%c4%87-5676561/