Poznajcie nas – ekipa gimTV56 cz. II

Poznajcie nas – ekipa gimTV56 cz. II

Zespół Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy, Bydgoszcz

Po odejściu “starych członków” gimTV56 do nowych szkół było nam niezmiernie smutno, pusto…tak nijak. Ale cóż, trzeba otrzeć łzy i kręcić dalej! We wrześniu zorganizowaliśmy casting do nowej ekipy gimTV56. Nasze szeregi zasilili kreatywni i pełni szalonych pomysłów uczniowie klas pierwszych.
Przedstawiamy krótki klip o naszej nowej/starej ekipie :)

STS Tuning Show Bydgoszcz 2014

STS Tuning Show Bydgoszcz 2014

Zespół Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy, Bydgoszcz

22 IX na hali Łuczniczka odbyła się XI Wystawa Samochodów Tuningowanych i Sportowych STS Tuning-Show i „Moto Inspiracje”. Jest to wydarzenie, które już trwale zapisało się w kalendarzu bydgoskich imprez. Na wystawie prezentowane były nie tylko stuningowane stylistycznie, mechanicznie i pod względem nagłośnienia nowoczesne auta ale także kolekcja samochodów zabytkowych (od roku 1945), kultowych aut amerykańskich (m.in. Chevrolet Corvette 1971r., Chevrolet Camaro 1971r., czy Ford Mustang 1964r.), ale także legendy takich marek jak Ford i Cadillac, czy unikalnej w skali światowej Excalibur oraz bolidy ze świata sportowych samochodów. Były też repliki takich aut jak Lotus 7. Byliśmy również świadkami niesamowitych driftów samochodowych SideWays Drift Team

Zapraszamy na krótki filmik, który niestety został nagrany komórką, ponieważ wypad był spontaniczny, więc prosimy nie zwracać uwagi na wszelkie szumy i poruszenia ;)