mn główna.jpg

Zwyczajne życie garstki ludzi zmienia się w prawdziwe piekło i walkę o przeżycie.

Główny bohater już od samego początku pokazuje się nam w złym świetle i nie poprawia swojego wizerunku przez bardzo długi czas. Yuki jako osoba aspołeczna oraz posiadająca wymyślonych przyjaciół nie ma powodzenia u kobiet oraz ma problemy w zdobywaniu znajomości. Po pewnym czasie nasz sposób myślenia o tym anime zmierza w odwrotnym kierunku niż na początku.

Prostota fabuły opierająca się głównie na ochronie Yukiego przez Yuno jest w tym przypadku bardzo potrzebna. Bardziej rozwinięta fabuła mogłaby doprowadzić do zniechęcenia albo pogubienia się w niektórych momentach podczas oglądania. Każdy nowy odcinek zapewnia nam coraz więcej pytań, odpowiedzi oraz pozwala w odkrywaniu mrocznych tajemnic bohaterów. Wiele tajemniczych, krwawych, wzruszających i romantycznych chwil sprawia, że nie chcemy odejść od ekranu.

W tym anime znajdziemy niesamowitych bohaterów z którymi możemy się zżyć, ścieżkę dźwiękową która powoduje gęsią skórkę oraz niezapomnianą fabułę. Śmiało można powiedzieć że to anime zalicza się do jednych z najlepszych.