główne.jpg

Na pewno każdy z nas zastanawiał się czy istnieje życie po śmierci i jeżeli jest to jakie. Jeżeli zapisałeś się na kartach historii to według tego anime twoje życie pozagrobowe nie będzie nudne.

Fabuła ,,Drifters” jest bardzo prosta i powtarzająca się w wielu filmach, serialach, a nawet bajkach dla dzieci. Mianowicie walka dobra ze złem.

Cała akcja rozgrywa się w świecie fantasy, gdzie trwa walka między tytułowymi Driftersami, a Endsami. Odmiennością tego anime jest przydzielenie głównych ról znanym postacią historycznym takich jak Hannibal, a nawet Adolf Hitler. Trójka Driftersów bardzo zdziwiona całą sytuacją, oraz nie wiedząc w jakim celu zostali przysłani do tego świata, postanawiają… podbić kraj w którym się znajdują. Dowiadując się, że to oni mają być tymi dobrymi nie przestają podbijać nowych terenów, a nawet są do tego zachęcani ponieważ późniejsi towarzysze twierdzą że, może to uratować ten świat przed złem.

Na wszystkie wady tego anime możemy przymknąć oko ponieważ oprawa dźwiękowa i grafika są fantastyczne. Brutalne walki są świetnie ukazane i ozdobione super muzyką.

Spektakularne walki, ciekawi bohaterowie, walka dobra ze złem i to wszystko w naprawdę dobrej oprawie graficznej i muzycznej. Jedyne co można zrobić po obejrzeniu tego anime to czekać na kontynuację.

Szybka ocena:

Fabuła: 6/10

Grafika: 10/10

Muzyka: 10/10

Bohaterowie: 7/10