Snapchat416077175.jpg

Pierwszy dzień wiosny już jutro, ale czy wszyscy wiedzą czym charakteryzuje się ta pora roku?

Rozkwit kwiatów

To jeden z najbardziej charakterystycznych elementów wiosny, po mrozach, śnieżnych pagórkach nie zostaje już nic, a w ich miejsce zaczynają pojawiać się piękne, barwne i różnorodne kwiaty. 

Zwiększona aktywność fizyczna

Pogoda się poprawia, a co z tym idzie więcej ludzi wybiera aktywność fizyczną jako zabicie czasu. Jazda na rowerze, rolkach, spacery po lasach, bieganie czy jazda na deskorolce to tylko jedne z wielu aktywności najczęściej wykonywanych w okresie wiosennym. 

Sprzątanie

Co dziwne wiele osób kojarzy wiosnę z gruntownymi porządkami. Przecież każdy musi kiedyś uporządkować ciuchy w szafie, rzeczy na półce czy posprzątać za łóżkiem, a czas wiosenny idealnie się do tego nadaje

Wielkanoc

Bo przecież kto nie lubi malować pisanek, szukać prezentów schowanych przez wielkanocnego króliczka czy zajadać się pysznymi potrawami z jajek? Jeśli znacie takiego człowieka, jak najszybciej musicie mu pokazać jaka jest przy tym świetna zabawa! 

Pojawianie się zwierząt

Powrót wielu ptaków, pojawienie się żab, wiewiórek, saren czy komarów (tych akurat większość osób nie lubi) zwiastuje wiosnę. Życie pojawia się w każdym zakątku- łąki, pola, lasy, parki czy ogrody wypełniają się radością związaną z powrotem wielu zwierząt