_DSC0005.JPG

Nie w naszej szkole! My nie lubimy się nudzić i narzekać!

Ostatni dzień miesiąca motywuje do podsumowań, szczególnie gdy tak dużo ciekawych wydarzeń miało miejsce w naszej szkole. Na początku listopada nasi koledzy i koleżanki z klas I – III brali udział w konkursie plastycznym „Jesienne inspiracje”. Ich prace były naprawdę inspirujące! Piękne i kolorowe. Nic dziwnego, że jury konkursu miało spory kłopot z wyborem tych najpiękniejszych.  Młodsze klasy sprawdziły się także w bojach kulinarnych. Z okazji 8 listopada przygotowały zdrowe śniadania. Było pysznie!

20 listopada miłośnicy strategicznych potyczek zmierzyli się w szkolnym turnieju szachowym. Przy biało-czarnych planszach zasiedli i młodsi i starsi uczniowie, ponieważ turniej odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych.

Oczywiście najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem była andrzejkowa dyskoteka. Zabawa była fantastyczna. Zobaczymy, czy wszystkie wróżby się sprawdzą! 

Dodajmy jeszcze, że w piątek maluchy z oddziałów zerowych świętowały urodziny Pluszowego Misia w szkolnej bibliotece, a uczniowie z drugich klas walczyli na pływalni o puchar Dyrektora Szkoły.

Listopad w naszej szkole zakończył się muzycznie. Zespół Duo Szanty zagrał dzisiaj koncert “morskich” piosenek. Cała sala śpiewała!

Przygotowała: Natalia Bilke