73096335_2596432007074121_3550182115326820352_n.jpg
JESIEŃ WSZYSTKO ODMIENIA...

“Nie wiem, jak Wy, ale ja uwielbiam jesień. Za gorącą czekoladę, pachnący cynamonem dom. Za ciepłe koce i zaparowane okna. Za mgłę, która wita mnie rano. Za świeczki, rozpalane nocą. Ale jesień to też smutek i rozpacz”.

Goethe- Cierpienia młodego Wertera

Jesień  jest specyficzną porą roku. Już od kilkunastu dni, o poranku towarzyszy nam mgła, a z drzew zaczynają spadać różnokolorowe liście. Jest to najlepszy czas na ogniska oraz spotkania z przyjaciółmi.

Podczas jesiennej gwary, wieczory zazwyczaj spędzane są z ulubiona książką w ręku oraz ciepłą herbatką lub czekoladą pod miłym kocykiem.

Nie każdy podczas jesieni czuje się dobrze. Niektórzy wola ciepłe, letnie dni, w których mogą miło spędzić czas podczas wyjazdów. Jednak są osoby, które zakochują się w pięknych jesiennych krajobrazach. Uwielbiają spacery, podczas których mogą zregenerować umysł i odprężyć się. Jesienna pora jest najlepsza na spotkania  z przyjaciółmi, z którymi możemy wybrać się na wycieczkę po okolicy lub do kina na ciekawy seans. W taki sposób możemy spędzić czas w gronie bliskich nam osób.

Każdy uwielbia jesienne spacery, gdy pod nogami liście graja odprężającą muzykę. Jesiennymi dniami mamy więcej czasu dla naszych pupili, powinniśmy pamiętać o tym, że oni również odczuwają diametralną zmianę temperatury. Zwierzęta także cieszą się z jesiennych dni, podczas których mogą wyjąć na spacer z właścicielem oraz pobiegać po liściach.

Dla osób interesujących się modą nadszedł czas na zrobienie porządków w swojej garderobie. Podczas zakupów zwracamy uwagę na przytulne sweterki, a przewiewne sukienki odrzucamy w kąt.

Podczas jesiennych wieczorów warto spędzić czas z rodzina. Możemy również wrócić do chwil z dzieciństwa, pooglądać zdjęcia lub pograć w gry planszowe.

Pomysły na długie jesienne wieczory:

Nadrabianie zaległości ulubionego filmu/ serialu

Przeczytanie ciekawych książek

Porządki w garderobie/ toaletce

Nowe przepisy kulinarne

MIŁEJ JESIENI !