received_367711900661172.jpg

Mateusz Guzek urodził 2005 roku w Szczecinie. To osoba lubiąca chodzić do szkoły, grać na komputerze. Jako młody człowiek lubi bardzo grać w piłkę nożną i siatkówkę. Już w wieku 10 lat zdobył kilka nagród za 1 miejsce w turnieju komputerowym, kilka nagród za granie w piłkę nożną i siatkówkę.

H-Która gra jest według Ciebie najlepsza i najbardziej zachowujesz ją w pamięci?
M-Jest to trudne pytanie, ale wybierając tylko jedną, to jest  ,,Flout pech 2″. Gra samochodowa, w którą grałem już w wieku 5 lat. Gdy wracałem z przedszkola, to ogarniałem co musiałem i siadałem do komputera gać w gry, ale najbardziej grałem w nią.
H-Jakie są twoje oczekiwania od gier?
M-Mam bardzo dużo  uwag do jakości stylizacji i oryginalnego pomysłu stworzenia gier. Nie lubię  jak w czasie gry występuję tzw.  ,,lagi”. Bardzo przeszkadzają  w rozgrywce. Wracając do oczekiwań, lubię gry fabularne oraz Multiplayer.
H-Co Tobie się podoba się najbardziej w grach?
M-Zależy w jakich. Na przykład w grach fabularnych bardzo lubię historię bohaterów i różne ciekawostki. W grach Multiplayer lubię grać  ze znajomymi i rozmawiać z nimi.
H-Od czego zaczęła się twoja pasja do piłki nożnej?
M-Zaczęło się od gry w ,,Fife12″. Występowało tam dużo sławnych piłkarzy, którzy są moimi idolami. Gdyby nie ta gra, nawet bym nie próbował uprawiać tego sportu. Od tego czasu zacząłem chodzić do szkoły piłkarskiej, by rozwijać swoją pasję.
H-Dlaczego piłka nożna jest twoim ulubionym sportem ?
M-Jest to ciekawy i dobry sport. Występuje w nim wiele zasad, których trzeba przestrzegać. Jeżeli je łamiesz, nie masz szans na wygraną, a jeśli  je przestrzegasz, zwyciężysz i zdobywasz medale, gole.

H- Dziękuję za rozmowę.                                                                                                  M-Miło mi było z tobą rozmawiać.