szopka 1.jpg

Pod koniec listopada, przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia ogłoszony został rodzinny konkurs pt. “Najpiękniejsza szopka bożonarodzeniowa”. Konkurs skierowany był do wszystkich uczniów naszej szkoły. Na prace długo nie musieliśmy czekać, codziennie dostarczane były przepiękne szopki. Razem jest ich aż 20. W konkursie mogli wziąć udział uczniowie z klas I – VIII, którzy chcieli wraz ze swoimi najbliższymi podtrzymać tradycje związane z obrzędami Świąt Bożego Narodzenia. Pomysłowość uczniów i ich rodzin obrazujących narodziny Jezusa Chrystusa jest wspaniała. Do zrobienia szopek wykorzystali różnorodne materiały, aby uzyskać niezwykłe efekty. A przede wszystkim włożono w nie dużo serca. Wszystkie szopki zostały zaprezentowane podczas Szkolnych Jasełek. Każdy z obecnych osób mógł obejrzeć z bliska te piękne i rodzinne dzieła sztuki.
Ogłoszenie wyników i uroczyste rozdanie nagród nastąpi po 7 stycznia 2020 r. Dokładne informacje umieszczone zostaną na szkolnej stronie.

Dziękuję serdecznie Uczniom i ich Rodzinom za udział w tym konkursie, który przeszedł moje najśmielsze oczekiwania i okazał się absolutnie zaskakujący!

Monika Kubica