ml1.jpg

W dniu 16 stycznia 2020 r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie szkolnego konkursu rodzinnego pt. “Najpiękniejsza szopka bożonarodzeniowa”. Konkurs skierowany był do wszystkich uczniów z naszej szkoły, którzy chcieli wraz ze swoimi najbliższymi podtrzymać tradycje związane z obrzędami Świąt Bożego Narodzenia. W konkursie wzięło udział 23 uczniów i wykonano 20 przepięknych szopek. Prace można było podziwiać podczas szkolnych jasełek oraz na wystawie szkolnej.

Konkurs ten przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Wszystkie prace były cudowne, każda była inna, wyjątkowa i wykonana z największą starannością. Szopki projektowali uczniowie razem ze swoimi Rodzicami i Dziadkami. To był prawdziwy konkurs rodzinny!

W ocenie szopki brana była pod uwagę estetyka, staranność wykonania i pomysłowość. Komisja konkursowa w składzie: Pani Wicedyrektor Katarzyna Ciołek, Pani Marlena Kowańdy – Cholewińska z Nadleśnictwa Dębno, Pani Krystyna Zioła, Pani Anna Węgier, Pani Monika Kubica i Pan Waldemar Pożarycki wyłoniła po długiej dyskusji zwycięzców. Każdy z uczniów  biorący udział w konkursie otrzymał z rąk Pani Dyrektor dyplom oraz wartościową nagrodę. A wszystko dzięki wsparciu finansowemu, które udzielił nam Pan Robert Pankratow Nadleśniczy Nadleśnictwa w Dębnie.

Na uroczyste ogłoszenie wyników przyszło wielu uczniów, obecni byli nie tylko uczestnicy, ale także ich koledzy i koleżanki ze szkoły oraz ich najbliżsi.

A oto wyniki konkursu:

I miejsce:

Wiktoria Taracińska klasa 6a

Hanna Taracińska klasa 5a

II miejsce:

Iga Kawka klasa 4a

Nikodem Kawka klasa 4a

III miejsce:

Hanna Madera klasa 1a

IV miejsce:

Marta Izak klasa 6a

Magdalena Izak klasa 2a

V miejsce:

Patryk Frankiewicz klasa 2b

Wyróżnienia otrzymali:

Ignacy Guzek klasa 4a

Julia Barchanowicz klasa 1b

Filip Wieczorek klasa 1c

Klaudia Jaworska klasa 1b

Oliwia Jaworska klasa 5a

Michał Nowak klasa 2a

Agata Grefling klasa 4a

Nagroda Publiczności:

Marta Izak klasa 6a

Magdalena Izak klasa 2a.

Wszystkim uczestnikom konkursu i ich najbliższym jeszcze raz bardzo dziękuję za zaangażowanie, włożony wysiłek i wykonanie przepięknych szopek bożonarodzeniowych.

Ogromne podziękowania składam  Panu Robertowi Pankratow Nadleśniczemu Nadleśnictwa w Dębnie za wsparcie finansowe. Dziękuję także Szanownemu Jury oraz Dyrekcji szkoły.

Organizator konkursu: Monika Kubica