20161108_080817.jpg

Konkurs na najlepsza klasę rozpoczęty! Kto wygra?

W naszej szkole odbywa się konkurs na najlepszą klasa, organizowany przez samorząd szkolny. W konkursie mogą brać udział klasy 4 – 6. Co miesiąc uczniowie z samorządu wymyślają specjalne zadanie, które zainteresowane klasy muszą wykonać w określonym terminie. Następnie komisja ocenia efekty współpracy zespołów klasowych.

Pierwszym zadaniem było przygotowanie klasowego jesiennego bukietu z użyciem kolorowych liści, kasztanów, jarzębiny itp. Powstały przepiękne kompozycje, które przez wiele dni zdobiły hol szkolny. Pięciu jurorów oceniało wszystkie prace i przyznawało od 0 do 10 pkt. Punkty za zadania z każdego miesiąca będą sumowane i dadzą ostateczny wynik. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w czerwcu na 2017 roku.

W listopadzie klasy muszą zmierzyć się z kolejnym zadaniem. Mają przygotować prezentację komputerową dotyczącą zdrowego odżywiania.

Trzymam kciuki za moją klasę, lecz życzę powodzenia wszystkim innym. Ciekawe, która klasa będzie Najlepszą Klasą roku szkolnego 2016/2017. Na zwycięzców czekają  niespodzianki!