RT__uw9xvaUE7bOivJ7njgy64sVK24m5OJ8fmZqh3s_geoIC8Nuh0WQbHv9_FwzoR6b2YSAQpvX3G3CG4FOMB3MJjBDpQ3jZ8EpdWl03GudmgnEqjPoOWOL8IY_c5exS_Y=w850h635no.jpg
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Glinie

” Nieważne co robisz… Najważniejsze, abyś robił to z pasją.”

Nazywam się Oliwia Przywoźna i mam dwanaście lat. Jestem uczennicą klasy szóstej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Glinie. Od dziecka moją największą pasją jest śpiewanie. Zawsze nuciłam, śpiewałam rodzicom i dziadkom . Czy się to komuś podobało, czy nie, zmuszeni byli mnie słuchać.

Od czwartej klasy moje zainteresowanie śpiewem wzrosło. Nauczycielem muzyki była pani Ania Małecka, która jeszcze bardziej rozszerzyła moją wiedzę i talent muzyczny. Muzyka towarzyszyła mi od tamtej chwili już zawsze. Ciągłe występy, przeglądy i konkursy nauczyły mnie nie tylko śpiewu, ale również odpowiedzialności i zaangażowania również dla dobra i promocji mojej szkoły. Największą nagrodą dla mnie jest pochwała nauczyciela oraz dyplomy uzyskane dla szkoły, w której się uczę.

Śpiewanie to moja pasja, moje życie. Na scenie czuję się swobodnie. Uwielbiam spojrzenia zadowolonych widzów oraz uśmiechy dumnych nauczycieli.