23313438_2055653241330010_1022199521_o.jpg

Urodził się 1 stycznia 1996 roku,aktualnie ma 21 lat.Pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego(w tym momencie mieszka w Warszawie). Jak twierdzi na scenie muzycznej znalazł się zupełnie przypadkiem,dzięki swoim przyjaciołom ,którzy zamieścili w internecie filmik,na którym śpiewa.

W roku 2012 wziął udział w przesłuchaniach do czwartej edycji programu Must Be the Music”.-Tylko muzyka”. Niestety, jurorzy nie byli dla niego zbyt przychylni i nie przeszedł do etapu półfinałów.Na rynku debiutował już w roku 2013 singlem ,,Biegnijmy”.Od tamtej pory gromadzi wokół siebie ogromną liczbę fanów,głownie fanek,a jego płyty osiągają świetne wyniki sprzedaży. Sama posiadam jego wszystkie płyty.Zdobył Europejską Nagrodę Muzyczną MTV  dla najlepszego polskiego wykonawcy,będzie walczył o tytuł najlepszego wykonawcy Europy.Posiada już na koncie wiele nagród oraz statuetek między innymi:MTV EMA w kategorii artystów Europy Wschodniej,którą zdobył dzięki uznaniu europejskiej publiczności w roku 2013.Identyczną statuetkę zdobył w tym roku,odbierając ją na wielkiej gali,która odbyła się w tę niedzielę.

Dawid jest świetnym polskim artystą.Daje mnóstwo udanych koncertów, udziela się w imprezach charytatywnych,,programach telewizyjnych. Oprócz tego,że śpiewa,pisze też teksty piosenek.Lubi grać na gitarze i fortepianie.Ma sklep internetowy z zaprojektowaną przez siebie odzieżą,zeszytami, plakatami i różnymi innymi akcesoriami. Dawid to bardzo przystojny,młody człowiek. Jest miły i uprzejmy,nie boi się otwarcie mówić o silnej wierze w Boga i jemu dziękuje za swój sukces.Ma duże poczucie humoru. Jego styl jest oryginalny,niektórzy porównują go do Justina Biebera,ale moim zdaniem jest o niebo lepszy.Uwielbiam jego piosenki, staram się być na każdym jego koncercie.Zbieram zdjęcia,plakaty,płyty i autografy.Mam nawet kilka gadżetów,jak np:koszulki z jego podobizną.Muszę się też pochwalić,że byłam na letnim obozie fanowskim z Dawidem.Tam,miałam okazję go bliżej poznać i porozmawiać z nim,ale to temat na następny artykuł. A teraz zachęcam wszystkich do posłuchania jego utworów.