16 minuta Gareth Bale (Real Madryt) bez wahania strzela tuż zza linii pola karnego. Dokładnym uderzeniem trafia w lewy dolny róg bramki.

20 minuta Tomasz Jodłowiec (Legia Warszawa) strzela pechowego samobója! Odbił piłkę do własnej siatki.

22 minuta Miroslav Radovic (Legia Warszawa) zdobywa gola z rzutu karnego. Kopnął piłkę w kierunku przeciwnym niż bramkarz się skierował.

37 minuta  Cristiano Ronaldo posyła piłkę, Marco Asensio (Real Madryt) jest na krawędzi pola karnego i strzela w prawy dolny róg bramki. Jest 3:1.

68 minuta  Alvaro Morata posyła piłkę, Lucas (Real Madryt) odbiera i posyła potężny strzał z pierwszej piłki, trafiając nisko w sam środek bramki. Bramkarz nie był w stanie tego zatrzymać. 4:1.

84 minuta  Alvaro Morata (Real Madryt) strzela bramkę! Alvaro Morata (Real Madryt) otrzymał prostopadłe podanie, które wykonał Cristiano Ronaldo i wykazał się wielkim opanowaniem w polu karnym strzelajac w lewą stronę bramki. 5:1.