IMG_2038_small1.jpg

Kilka dni temu w szkolnej gablocie zawisły wyniki głosowania, dzięki któremu wyłoniliśmy nową kadrę samorządu. Zapowiada się ciekawy rok!

Po zmianie terminu na 5 października w Szkole Podstawowej nr 11 w Poznaniu odbyły się wybory do samorządu szkolnego. Każdy uczeń, po przyznaniu przez komisję wyborczą karty do głosowania, miał prawo oddać głos na swojego faworyta.

W całej placówce toczyła się zacięta walka o potencjalnych wyborców. Wszędzie roiło się od plakatów wyborczych. Przy całym tym zamieszaniu rozwijał się również zmysł taktyczny; każdy kandydat opracowywał jak najciekawszą i wymyślniejszą kampanię. Liczyły się tu zarówno propozycje do zrealizowania w tym roku, jak i atrakcyjność wyglądu plakatu. Całość można określić mianem „szkoła przetrwania” – im wcześniej i “gęściej” wywiesisz plakaty, tym możesz liczyć na więcej głosów.

Po wyborach odbyło się ściśle tajne liczenie głosów, a po kilku dniach oficjalna lista została opublikowana i wywieszona w gablocie przy drzwiach do części lekcyjnej szkoły. Oto ona (lista wypisana zgodnie z liczbą zdobytych głosów):

Kacper Lawiński

Bianka Adamczak

Anastazja Chomicz

Oliwier Popławski

Natalia Szymkowiak

Zofia Kuźniarek

Karolina Grell

Magdalena Drożdżyńska

Martyna Starczewska

Sebastian Smażyk

Weronika Budzinska

Gabrysia Nosal

Zuza Szwarocka

Wojciech Stefaniak

Lena Buszkiewicz

Konstancja Krychowska

Joasia Łukowiak

Eryk Chmaj

Filip Stanisławski

Wiktoria Słomińska

i Martyna Wylegała

Dokładne funkcje zostaną przydzielone na najbliższym, pierwszym zebraniu samorządu.

To właśnie oni reprezentować będą naszą szkołę. To oni będą organizować wszelakie akcje i atrakcje w ciągu roku szkolnego. Przybywają z nowymi pomysłami i inicjatywami. Oj, będzie się działo!