egzaminy.gif

To już kolejny artykuł z serii o nauce.Zapraszam do zapoznania się z moimi sposobami na przygotowanie się do egzaminów!

Dużo osób twierdzi, że muzyka pomaga im się skupić, jednakże ja uważam, że to nie prawda. Muzyka rozprasza w nauce. Dlatego stawiam na spokój i wyłączam ją. Może wam się wydawać, że fryzura nie ma nic wspólnego z nauką, ale jednak! Gdy podczas nauki mamy włosy w koku, po jakimś czasie zacznie boleć nas głowa.W związku z obciążeniem jakim są włosy, moja rada brzmi: Po prostu rozpuść włosy!

Ten punkt chyba będzie dla każdego najgorszy, ale faktem jest, że z włączonym internetem za dużo się nie nauczymy.Facebook tak bardzo kusi, dlatego pierwsze co musisz zrobić w związku z nauką to koniecznie odciąć się od świata wirtualnego.

Nauka bez przerwy nie ma sensu. Jest to niezdrowe i nie przynosi dobrych efektów.Dlatego rób przerwy co pół godziny na przykład.Proponuję  się trochę porozciągać lub pójść coś zjeść najlepiej coś słodkiego.

Ostatni punkt na mojej liście to świeże powietrze. Dotlenienie mózgu podczas nauki jest konieczne dla osiągnięcia świetnych efektów. Ja podczas nauki zawsze otwieram okna lub po prostu wkładam buty i idę na krótki spacer.Polecam! Życzę wytrwałości i dobrych ocen.