Mecz grupowej fazy Uefa Champion Leuage pomiędzy ukraińskim Szachtarem, który wszystkie swoje mecze w tym sezonie rozegra na stadionie Legi przy ulicy Łazienkowskiej, a hiszpańskim realem ,który jest w światowej czołówce i w tamtym roku wygrał finał Uefa Champions leuage.

Mecz pomiędzy Sachtarem-Realem Madryt który odbył się 11.10.2022 o godzinie 21.00. Był niesamowitym wydarzeniem na Łazienkowskiej. Kibice mogli zobaczyć największe gwiazdy hiszpańskiej i ukraińskiej piłki, a wszyscy kibice wierzyli po pamiętnym meczu Legia-Real, po którym wynik wynosił 3-3, z nadzieją ,że sąsiedzi  z wschodniej granicy wygrają. 46 minuta i GOLLL!!!  ukraiński napastnik  Oleksander Zubkov zdobył gola ze strzału z główki. Na zegarze po doliczonym 5 minut czasie wybija 95 minuta i Antonio Rudiger zdobywa gola z po dośrodkowaniu niemieckiego pomocnika Toniego Krossa. Po zakończeniu meczu wynik na tablicy wynosił 1-1 a drużyny podzieliły się punktami. Było to jedno z ciekawych wydarzeń sportowych. Warto było obejrzeć ten mecz.