Znudziły Ci się gry w które grasz od lat? Może chcesz wciągnąć się w ten fascynujący świat i szukasz gry odpowiedniej dla siebie? Jeżeli tak zostań ze mną!

Overcooked! 2

 

Jest to wieloosobowa gra, w której wciela się w kucharza, który musi uratować świat przed zagładą drożdżozombie, gotując im przepyszne potrawy. Hot-dogi, hamburgery, spaghetti, sushi i wiele, wiele innych, wszystko ze znajomymi! Humorystyczna grafika 3D, proste sterowanie, ograniczenie czasowe w poziomie i przepiękne postacie to jedne z wielu rzeczy, w których na pewno się zakochasz!

store.steampowered.com/app/728880/Overcooked_2/

House Flipper

 

Od zawsze chciałeś spróbować swoich sił w remontowaniu domów, malowaniu ścian, czy odrestaurowaniu starych mieszkań? Ta gra jest idealna dla Ciebie! Jednoosobowa gra 3D pokazuje nam realia budowania domów i pracy w branży budowlanej. Dobudowanie ścian, meblowanie mieszkań od pokój, przyjmowanie zleceń na różne zadania to tylko jedne z wielu rzeczy, które wciągną Cię w świat budowania i kreatywności!

store.steampowered.com/app/613100/House_Flipper/

Scribble It

 

Znane wszystkim kalambury w nowym wydaniu! Gra z 2020 roku, zabiera nas w podróż po wspomnieniach o kalamburach. Ponad 2700 haseł daje nam możliwość kreatywnego wykazania się naszymi umiejętnościami, oraz zgadywania haseł od innych osób. Gra nie nudzi się nawet po godzinach grania.

store.steampowered.com/app/1088150/Scribble_It/

Don’t Starve Together

 

Wolicie gry survival? Ten tytuł będzie idealny dla Ciebie. Rodzisz się w dziwnym świecie bez jakiegokolwiek wspomnienia z poprzednich lat. Głównym celem gry jest przetrwanie w tym dziwnym świecie. Zbieranie trawy, patyków i kamyczków to jedynie podstawy! Małymi kroczkami dojdzie się do rozbudowanych fortec, wypraw po bezkresnych wodach mórz, jaskiń, które kryją w sobie wiele sekretów. Jeżeli myślisz, że nie dasz rady podołać temu sam, można zaprosić do gry swoich znajomych!

store.steampowered.com/app/322330/Dont_Starve_Together/