GORBACHEVSERGEYFOTO.jpg
fot.pixabay.com/GORBACHEVSERGEYFOTO

Byliście kiedyś w klubie fitness? Ja byłam. Kilka dni temu mogłam uczestniczyć w otwarciu takiego miejsca. Więc jak chcecie dowiedzieć się jak tam jest, przeczytaj mój artykuł. Zapraszam!

Na otwarcie klubu przyszłam z moim tatą. Po wejściu do niego przywitała nas właścicielka klubu fitness. Później czekała na  nas prezentacja  na dużym ekranie metody ćwiczeń jaką jest fitbox. Właścicielka opowiadała nam jak zaczęła się jej przygoda z fitboxem, pokazywała zdjęcia ze swojej nauki tej metody. Wspominała także o korzyściach dla organizmu człowieka z wykonywania tych ćwiczeń. Po prezentacji obejrzałam klub ćwiczeń. W klubie znajdowała się duża sala do ćwiczeń, magazynek ze sprzętem do ćwiczeń, szatnia,  toaleta i miejsce do odpoczynku.

Pani prowadząca ten klub powiedziała nam  fitbox jest także metodą ćwiczeń dla dzieci. Pokazała  nam na czym polegają te ćwiczenia. Fitbox polega na rytmicznym uderzaniu rękami i nogami  w sportową gruszkę w rytm muzyki. Pod okiem pani instruktorki mogliśmy  trochę poćwiczyć. Fajna zabawa!

Na przyjęciu inaugurującym club fitness znajdowały się zdrowe przekąski  dla gości na przykład: sałatki, kanapki i zdrowe smakołyki. Skusiłam się na czekoladową fit babeczkę bez cukru. Była naprawdę pyszna. Na koniec otwarcia klubu wniesiono tort w kształcie ringu bokserskiego z czerwonymi rękawicami i złotym pasem. Tort był przepyszny!

To pierwsze doświadczenie z fitboxem zachęciło mnie do ćwiczeń sportowych.

Pamiętajcie sport to zdrowie! Sport jest FIT!!!

Paulina Łazuga

źródło zdjęcia: https://pixabay.com/pl/dziewczyna-sportowych-boks-pi%C4%99kny-3556557/ [dostęp z dnia: 16.01.2019]