Artykuł.jpg

Gra “Fifa 18” jest rewelacyjna !!!

Chciałbym Wam zaprezentować fantastyczną grę dla fanów piłki nożnej .

Gra adresowana jest raczej dla chłopaków , ale ponieważ nie brakuje w tych czasach dziewczyn , które lubią grać w piłkę nożną ,też na pewno chętnie w nią zagrają .

Gra jest o tyle świetna , że można wcielać się w postać piłkarzy najsłynniejszych klubów, a komentatorami są Jacek Laskowski i Dariusz Szpakowski – wybitni dziennikarze sportowi .

Na początek gry wybieramy klub  w którym chcemy zagrać ,następnie przeciwnika później dobieramy odpowiednie stroje piłkarskie . Kolejnym krokiem jest wybranie składu drużny . I jest … wymarzony pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz . Podczas meczu przenoszę się w świat prawdziwego meczu , gdzie sędzia odgwizduje każdy faul i spalony .

Mogę wykonywać rzuty karne , wolne a także rzuty rożne jak i strzelać prawdziwe gole.

Jak widzicie gra jest bardzo wciągająca i potrafi naprawdę pochłonąć mój czas . Można też tworzyć sylwetkę zawodnika oraz mamy do wyboru tryb kariery menadżera ,albo zawodnika . Oczywiście jest też tryb “Ultimate Team”, na początku zostajemy słabe karty natomiast można grać też w sezony,  za to dostajemy wirtualne pieniądze. Jest też możliwość kupienia  najlepszych zawodników w całej grze. Mógłbym opisywać jeszcze dużo ale to nie na tym  to polega.  Przekonajcie się sami, polecam grę Fifa 18.

Sebastian Kobus kl.IVb