Festiwal Kolorów 2015

Dnia 5 września 2015 roku we Wrocławiu odbył się Festiwal Kolorów na Polach Marsowych, jest to impreza dla ludzi w każdym wieku, wystarczą tylko chęci do dobrej zabawy i uśmiechu. :) Impreza zaczęła się o godzinie 15, a trwała do 21.

Cały festiwal polega na tym, żeby przyjść, posłuchać muzyki, wyszaleć się i obsypać pięknymi kolorami, można było je kupić, bądź złapać kiedy były rzucane ze sceny. Grafik imprezy wyglądał następująco:

15:00 Zumba Alicja Maciulewicz oraz Eryk Szczepara
15:30 Występ zespołu Holyguns
16:10 Występ zespołu Funk da System
16:40 Zumba i Animacje (zabawa balonami, flash mob muzyczny, kolorowy pociąg)
17:00 Inauguracyjny WYRZUT KOLORÓW
17:15 Występ zespołu Black Radio
18:00 WYRZUT KOLORÓW
18:10 DJ Late at Night
19:00 WYRZUT KOLORÓW
19:10 DJ Dan
20:00 WYRZUT KOLORÓW
21:00 Zakończenie imprezy

Oczywiście, rzuty kolorów były cały czas, co chwilkę ktoś się obsypywał, swoich znajomych lub zupełnie obcych ludzi,ale tutaj chodziło o główne wyrzuty, kiedy wszyscy zbieraliśmy się pod sceną i w jednym czasie wyrzucaliśmy kolory w górę, co ze zdjęć bądź z obserwacji stojąc z boku wyglądało przepięknie. Atmosfera, na tym festiwalu jest wspaniała, każdy jest równy z każdym, wszyscy się śmieją, bawią, nikt się ze sobą nie kłóci, wszyscy otwarci na nowe znajomości. Ludzie chodzili z karteczkami ” Free Hugs ” lub ” Free Kiss “. Z różnych danych wyczytałam, że na wydarzeniu było około 2 tys ludzi. Sama osobiście spotkałam tam ludzi z innych miast, którzy równie dobrze się bawili.

Myślę, że takie wydarzenia powinny być kontynuowane, a wiem tyle, za rok pójdę tam jeszcze raz! :)