Dzieci z Afryki, Azji i Bliskiego Wschodu czekają na was! Zapraszamy szkoły do przyjaźni on-line z szkołami z różnych stron świata! Kochani zachęcam wszystkich do łamania stereotypów i poznawania kultur Azji, Afryki i Bliskiego Wschodu na lekcjach szkolnych on-line. Dzieciaki i młodzież z 16 państw świata m.in. Maroko, Algieria, Kenia, Uganda, Egipt, Sierra-Leone, Bangladesz, Syria, Palestyna, Ghana , Pakistan Czekają na rozmowy z rówieśnikami z polskich szkół.
Zapraszam całym sercem do udziału w Międzynarodowym Projekcie Humanitarno – Edukacyjnym Face to Face with the World! Nowa edycja już od września ! Obecnie opiekuję się i mam stały kontakt z 46 szkołami z Afryki, Azji i Bliskiego Wschodu. Dzieci czekają na lekcje on –line.
Za udział w projekcie każda szkoła i koordynatorzy otrzymają międzynarodowy certyfikat „Przyjaciela Dzieci”. Dołącz do nas ! Razem zmieniajmy świat !
Przeczytaj o nas i zapoznaj sie z regulaminem: Face to Face – International Educational and Humanitarian Organization: www.facebook.com/horalisanna/
Wszystkie relacje z lekcji on-line ze światem / jest już ich kilkaset / zdjęcia z lekcji, materiały video zamieszczamy regularnie na stronach mediów społecznościowych : www.facebook.com/kasia.kot.5249 , twitter.com/AnnaHoraLis, /