rawpixel.jpg
fot. pixabay/rawpixel

Kim zostanę w przyszłości? Dziennikarką? Malarką? Projektantką? Tego jeszcze nie wiem, pewne jest jednak to, że mam zamiar dążyć do spełniania swoich marzeń!

Dzień dobry. Nazywam się Dagmara Polak i mam 9 lat.
Moje hobby to pisanie opowiadań i rysowanie. Bardzo lubię opisywać różne wydarzenia z życia mojego i mojej rodziny.Czasami opisuję nasze wspólne wycieczki lub wydarzenia ze szkoły. Lubię opisywać różne wydarzenia klasowe i szkolne. Czasami piszę o swoich marzeniach. Lubię rozmawiać z ludźmi, bo potem mogę opisać to, o czym rozmawiamy.
Aby rozwijać swoją pasję, zapisałam się na zajęcia dziennikarskie w mojej szkole.
Tam mogę poznać zasady dobrego opisywania wydarzeń, mogę przeprowadzać wywiady z różnymi ludźmi. sprawia mi to dużą przyjemność, tym bardziej, że jeden z moich artykułów został umieszczony na stronie internetowej.
Moim drugim hobby jest malowanie. Bardzo lubię uwieczniać na kartce różne wydarzenia z mojego życia. Robię to od kilku lat. Oprócz tego próbuję projektować różne stroje. Zdobyłam kilka wyróżnień w konkursach szkolnych.
Zamierzam rozwijać swoje pasje, bo to mnie bardzo odpręża. Chcę się zapisać na zajęcia artystyczne, aby uczyć się profesjonalnego malowania.
Mam zamiar kontynuować swoje hobby. Może kiedyś będę pisała książki dla dzieci lub zostanę znaną projektantką mody.
Dziękuję za przeczytanie artykułu i pozdrawiam tych, którzy mają swoje plany i marzenia na przyszłość.
WARTO O TO WALCZYĆ, BO JEST O CO!!!

Dagmara Polak

źródło zdjęcia: https://pixabay.com/pl/powietrze-analogowe-analog-autor-3253349/ [dostęp z dnia: 19.11.18]