20180924_205424.jpg

Z okazji tego dnia niezwykłego,
Życzymy Wam, chłopcy, wszystkiego najlepszego!

Kto z nas lubi świętować? Chyba wszyscy! Urodziny, imieniny, sylwester, Dzień Dziadka, Dzień Dziecka, Dzień Chłopaka … Długo można by wymieniać… Dziś chcę napisać o szkolnym Dniu Chłopaka. Chociaż jest to święto nieoficjalne, to jednak wyczekiwane i bardzo lubiane przez uczniów płci męskiej.

Nauczyciele, rodzice i uczennice naszej szkoły mają dużo pomysłów, aby okazać chłopcom szacunek i sprawić, by na długo zapamiętali ostatni dzień września. Należą do nich np.: udział w różnego rodzaju warsztatach, wyjścia do kina, stworzenie kina w szkole, zaproszenie kolegów na pizzę lub inne smakołyki.

W tym roku szkolnym w obchody Dnia Chłopaka chętnie zaangażowała się również żeńska część samorządu uczniowskiego. Z panią Haliną Kubicką (naszą opiekunką) i młodszymi koleżankami postanowiłyśmy zrobić niespodziankę męskiej części szkolnej społeczności. Wtedy powstał pomysł na “Dzień Chłopaka, muchy i krawata”. Do zabawy zaprosiłyśmy wszystkich uczniów, a na każdego, kto w piątek przyszedł do szkoły muszce lub krawacie, czekała słodka niespodzianka.

Za zabawę dziękujemy i jeszcze raz Wam, chłopcy, najlepsze życzenia ślemy.