20190617_113501.jpg

1 czerwca, w Międzynarodowy Dzień Dziecka, w holu naszej szkoły trzeci rok z rzędu została zaprezentowana z ramienia pani Anny Kubas i pani Danuty Rozbickiej całoroczna wystawa prac plastycznych, których autorami są dzieci uczęszczające do świetlicy “Jedenastki”.

Jest to nie tylko świetna okazja do pokazania włożonego wysiłku i pomysłowości samych uczniów ich starszym kolegom i koleżankom, ale również możliwość zaproszenia dzieci z okolicznych szkół i przedszkoli do zapoznania się z pracą ich rówieśników. I tak w tym roku gościliśmy na wystawie przedszkolaków z grupy średniaków i starszaków z Publicznego Przedszkola nr 37 znajdującego się na os. Wichrowe Wzgórze 112, uczniów klasy pierwszej ze Szkoły Podstawowej nr 48 z Oddziałami Integracyjnymi przy ulicy Sarmackiej 105 oraz drugoklasistów z Zespołu Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 1 mieszczącego się na os. Pod Lipami 106.

Dzieci zostały przywitane i zapoznane z wystawą w holu oraz miały możliwość wysłuchania i obejrzenia fotogalerii prezentującej szeroki wachlarz wydarzeń, których uczestnikami były świetliczaki z klas I – IV. Spotkania cieszyły się sporym zainteresowaniem, co być może przełoży się na owocną współpracę środowiska lokalnego, czego byśmy sobie życzyły.