gcreepypastacover.jpg

Jest wiele creepypast w postaci legend, zdjęć, gifów czy opowiadań. Niektóre dają sporo do myślenia, a niektóre wywołują koszmary.
Dla miłośników horrorów jest to idealny sposób by oderwać się od ciągłego oglądania i wreszcie coś przeczytać.

Creepypasta jest to zmyślona, straszna i zazwyczaj krótka historia mająca na celu wystraszenie czytelnika. Niektóre historie pisane są bardzo realistycznie przez co trzymają nas w napięciu do samego końca. Najpopularniejszymi creepypastami, które zna każdy fan to:

 

Jeff The Killer

Opowiada o chłopcu, który bijąc się na imprezie urodzinowej z rówieśnikami jego twarz została pokaleczona i podpalona. Zadowolony ze zmian bohater postanawia sobie jeszcze przeciąć poliki w kształt uśmiechu. Bez większego powodu mordując rodzinę powiedział ,,go to sleep”, co stało się jego znakiem rozpoznawczym.

Slenderman

Slenderman jest to pseudonim nadany chudej, wysokiej postaci w garniturze i bez twarzy. Chowa się on po parkach, lasach lub we mgle. Jego celem są małe dzieci i tylko one mogą go zobaczyć. Mówi się, że gdy go zobaczysz to jesteś jego celem. Po co porywa dzieci ? Co z nimi robi ? Nikt tego nie wie.