nuda.jpg

Ostatnio wpadłam na pomysł, żeby napisać o tym co robić w okresie przedświątecznym, żeby się nie nudzić.

1. Posłuchaj lub pośpiewaj świąteczne piosenki. Śpiewanie to fajna rzecz. Nawet jeżeli uważasz, że nie umiesz śpiewać śpiewaj tak jak potrafisz. Z resztą kto będzie zwracał uwagę na twój śpiew. To zdecydowanie umili ci czas.

2. Owiń się ciepłym kocem i pooglądaj ciekawe świąteczne filmiki. Ja uwielbiam ten klimat świąt, więc bardzo lubię oglądać poradniki lub nawet jakieś filmy świąteczne. W ten sposób miło i przyjemnie spędzisz czas.

3. Przygotuj się do świąt. Pooglądaj świąteczne filmy lub poszukaj pomysły na ciekawe kartki świąteczne. Ja ostatnio zrobiłam mnóstwo takich kartek i pozostawało mi jeszcze na następny rok , więc warto zrobić taką własnoręcznie przez siebie robioną.

4. Jeżeli nie masz za dużo czasu to świetnym pomysłem jest ozdobienie swojego pokoju. To nie zajmuje dużo czasu. Przy ozdabianiu go niech poniesie Cię wyobraźnia.

5. Wypożycz fajną książkę i poczytaj ją. To fakt , że przeczytanie jej zajmie Ci dużo czasu, ale gdy zaczniesz ją czytać wciągnie Cię.

6. Pomóż najbliższym. To w sumie dobry uczynek przed tym pięknym i wyjątkowym wieczorem. Jeżeli ktoś prosi Cię o coś ,zrób to. Nie zasmucaj tej osoby.

7. Warto jednak kupić sobie kalendarz adwentowy. Otwieranie każdego dnia jednego okienka zdecydowanie umili ci czas ,a ty nie będziesz mógł się temu oprzeć.

8. W sumie to zaproś przyjaciółkę na wspólne zakupy lub na wspólny spacer po parku czy też po lesie. Dzięki temu szybciej minie wam czas i odświeżycie swój organizm na świeżym powietrzu.

Oto osiem moich pomysłów na nienudzenie  się w okresie przedświątecznym. To są  moje pomysły na walkę z nudą.