grandparents3436463_960_720.jpg

21 i 22 stycznia to szczególny dzień dla każdego wnuka i jego dziadków.

Babcie to osoby godne podziwu, zawsze pogodne i zabawne, pełne wsparcia, życzliwości, uśmiechnięte i pełne energii. To tylko skrótowy opis babci, można by długo jeszcze wymieniać wszystkie jej dobre cechy.

Zawsze miło jest spędzać czas z babcią. Kiedy czegoś nie wiemy, mówi nam o tym, zawsze ma coś pysznego i potrafi pocieszyć tak, że o smutku już się nie pamięta.

Niedługo Dzień Babci, więc warto zrobić dla niej coś specjalnego. Wystarczą kwiaty lub laurka, babcia będzie się cieszyła ze wszystkiego, co od was dostanie, ważne tylko, by prezent był podarowany od serca.

Dziadkowie to zdecydowanie złote rączki. Mili, weseli, mądrzy i wprost ubóstwiają swoje wnuki i wnuczki.

Jeśli masz jakiś problem, warto zgłosić się do dziadka. On zna odpowiedź na każde pytanie i tłumaczy tak, że  wszystko staje się prostsze.

Jeszcze chwila i Dzień Dziadka, dla którego warto zrobić prezent. Może czekoladowe narzędzia albo laurka będą dobre? Tu obowiązuje taka zasada, jak z prezentem u babci, obojętnie, co podarujemy, byle od serca.

Zawsze pamiętajmy o naszych dziadkach i babciach i doceniajmy to, co dla nas robią. Róbmy to codziennie, a nie tylko od święta.

*Zdjęcie pochodzi ze strony: pixabay.com/pl/babci-i-dziadka-stary-m%C3%B3wienie-3436463/