Youngface.jpg

Semestr się skończył, już połowa za nami. Z tej okazji w piątek 25 stycznia o godzinie 18:00, na sali sportowej w Szkole Podstawowej nr 2 im. Arkadego Fiedlera w Dębnie, odbył się apel semestralny z okazji wręczenia listów gratulacyjnych.

Apel poprowadziły: uczennica klasy 3d Aleksandra Metelka oraz uczennica klasy 8a Alicja Ferkaluk. Rozpoczął się on przemową pani dyrektor Magdaleny Umińskiej, która pogratulowała wyników uczniom, rodzicom oraz nauczycielom.

Uczniom, którzy zakwalifikowali się do wojewódzkiego etapu konkursów przedmiotowych wręczono nagrody, a uczniom którzy osiągnęli średnią powyżej 5,20 przyznano  stypendia naukowe. Przygotowywania do konkursów na pewno zajęły dużo czasu, a osiągnięcie wysokiej średniej też jest nie lada wyzwaniem. Gratuluję więc wszystkim uczniom, którzy taki sukces osiągnęli.

Uczniowie, którzy uzyskali średnią powyżej 4,50 i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie oraz ich rodzice, otrzymali listy gratulacyjne. Najwięcej osób, które dostały list gratulacyjnych, było z najmłodszych klas, ale wiadomo, im wyżej tym ciężej. W wyższych klasach znalazły się jednak osoby, które sobie poradziły i otrzymały list.

Między wystąpieniami uczniów z poszczególnych klas gościom zebranym na uroczystości zagrali i zaśpiewali: Big Band, Amelia Majewska, Wiktoria Taracińska oraz szkolny zespół muzyczny. Na apelu zatańczyły również cheerleaderki z naszej szkoły.

Wydaje mi się, że w tym roku dużo więcej osób otrzymało listy gratulacyjne. Wiadomo, że mamy więcej klas w naszej szkole, ale wystąpili również uczniowie z klas, z których w poprzednich latach nikt nie otrzymał listu. Oby tak dalej! Za taką ciężka pracę każdy z nas otrzymał wspaniałą nagrodę – upragnione ferie.