Ostatnio w internecie krąży nowy zwiastun Star wars Ostatni Jedi. Dokładna data premiery to 14 grudnia 2017 rok. W zwiastunie widzimy wiele scen które zapowiadają, że ten film będzie bardzo dobry. Początek zwiastunu to przewijające się sceny przedstawiającej Kylo Ren’a. W ostatniej z tych scen Kylo sięga po swój miecz. Następnie widzimy Rey, trenującą z Lukiem. Widzimy jak Rey używa mocy, a Luke jest zdziwiony. Później Luke mówi, że tylko raz zetknął się z taką potęgą. Mówi też, że  wcześniej go nie przeraziła, ale teraz tak. W następnym ujęciu widzimy Kylo niszczącego swój chełm. Chwile potem oglądamy atak Najwyższego Porządku na ruch oporu. Ren

W tej chwili podejmuje decyzję czy strzelić, ponieważ znajduje się w idealnym położeniu by unicestwić statek, na którym znajduje się jego matka. Następne sceny przedstawiają Chewiego na pokładzie sokoła milenium razem ze stworzeniem innej rasy. Przewija się też walka ruchu oporu z Najwyższym Porządkiem. Ważną sceną jest tam moment, w którym Luke leży na podłożu i mówi do kogoś. Następną ważną sceną jest moment gdzie Snoke mówi do Rey “wypełnij swoje przeznaczenie”, a Rey jest przez coś “kontrolowana” i krzyczy prawdopodobnie z bólu lub nadmiaru emocji.                                W ostatnich momentach zwiastunu Rey mówi, że się zgubiła i prosi kogoś o pomoc. Tą osobą jest Kylo Ren i wyciąga do dziewczyny dłoń.

Wszystkie sceny walki w zwiastunie (np. w przestrzeni kosmicznej) to prawdziwy majstersztyk. Mnie zwiastun bardzo zachęcił i myślę, że warto pójść na Star Wars “Ostatni Jedi”

Niech moc będzie z wami.